Masz wrażenie, że ciągle pracujesz,
a efekty wcale nie są powalające?

Przestań marnować czas i skup się na rzeczach, które przyniosą Ci rezultaty, jakich oczekujesz.

Weź udział w warsztatach i poukładaj swój biznes od A do Z – w 3 dni stwórz strategię, która już w pierwszym miesiącu wyprowadzi Cię z chaosu i ustabilizuje Twoje zarobki!

Prowadzisz mały biznes online i:

Jeśli przynajmniej 2 z tych stwierdzeń oddają to, w jakiej sytuacji się znajdujesz, to jedno jest pewne:

Na tych warsztatach stworzysz strategię rozwoju swojego biznesu, by w konsekwencji ustabilizować i zwiększyć sprzedaż, a przede wszystkim znowu czerpać z pracy radość!

OPOWIEM CI MOJĄ HISTORIĘ

Luty 2020. Prowadzę firmę już niemal od roku i właśnie przeżywam pierwszy poważny kryzys.

Kocham to, co robię, ale mam dość tego, że pracuję tak ciężko, a efektów prawie nie widać.

Uświadamiam sobie, że cały czas jestem zajęta (bo trzeba odpisać na maile, przygotować nowe posty, stworzyć ofertę itd.), a pieniędzy przybywa zbyt wolno. Nie rozumiem: dlaczego? 

Zaczynam drążyć. Przyglądam się temu, co robię i nagle do mnie dociera: ja nie mam żadnej strategii. Działam na bieżąco z tym, co się pojawi, ale nie mam pojęcia, co będę robiła za miesiąc czy dwa. Robię mnóstwo rzeczy, które zajmują mi sporo czasu, ale wcale nie przybliżają do osiągnięcia celów.  

No i zaraz, zaraz… czy ja w ogóle mam jakieś cele? Czy mam plan, ile moja firma ma zarobić w tym roku? Czy wiem, jak chcę, żeby wyglądała moja praca za 5 lat? Czy rozpisałam konkretne kroki do tego, by rozbudować swoją społeczność? 

To jest jak strzał w twarz z otwartej dłoni. Nie mam zupełnie nic. I mimo że cały czas coś tam zarabiam, to działam w kompletnym chaosie. Jeszcze kilka miesięcy takiej pracy i mogłabym zamykać firmę.  

Czy to brzmi choć trochę znajomo?

Zaczęłam stabilnie zarabiać dopiero wtedy, gdy stworzyłam swoją strategię, czyli:

Znalazłam idealny dla siebie model biznesowy

Wyznaczyłam długoterminową wizję i konkretne cele na rok

Stworzyłam dokładny plan osiągnięcia moich celów

.

Poukładaj swój biznes
od A do Z

Przestań marnować czas i skup się na rzeczach, które przyniosą Ci wymierne efekty. 

Premiera warsztatów zaplanowana jest
na
1 kwietnia, ale już teraz możesz zapisać się na listę priorytetową. Dzięki temu: 

Potrzebujesz strategii? Weź udział w warsztatach, podczas których:

Poczujesz spokój, bo wyraźnie zobaczysz kierunek, w którym zmierzasz ze swoim biznesem

Warsztaty to 3 szkolenia wideo (+ materiały pomocnicze), po których wyjdziesz
z gotową strategią na rozwój swojego biznesu.

Dzień 1: pokażę Ci jeden sprawdzony model biznesowy, który w 100% dopasujesz do siebie

Podczas tego szkolenia omówię podstawowy model sprzedaży Twoich produktów online, który z powodzeniem stosuję u siebie i swoich klientów, ale który obserwuję także u sporej części przedsiębiorców. Jedno jest pewne - to działa!

Dzień 2: ustalisz wizję rozwoju swojego biznesu i znajdziesz swoje cele: finansowe i marketingowe

To będzie czas na zastanowienie się, na czym Ci tak naprawdę zależy. Pokażę Ci, jak wyznaczać cele, żeby faktycznie je później realizować.

Dzień 3: stworzysz dokładny plan osiągnięcia swoich celów!

Podczas tego szkolenia będziemy przede wszystkim liczyć! Zrobisz przegląd wszystkich Twoich ofert, a następnie w oparciu o cele, które wyznaczysz dzień wcześniej, stworzysz plan roczny i kwartalny. Dzięki temu każdego dnia usiądziesz do pracy dokładnie wiedząc, co masz zrobić.

297 zł

CZEŚĆ, JESTEM ANGELIKA WALKOWIAK

Wspieram małe (i większe) biznesy online w tym, by słowami doprowadzić klienta do zakupu i małym nakładem kosztów zwiększyć zyski.

Jestem copywriterką z kilkuletnim stażem. 

1 kwietnia tego roku świętowałam 4. rocznicę założenia firmy, w której każdego dnia pomagam innym w prowadzeniu biznesu na własnych zasadach – tak, by czerpać
z tego przyjemność i z miesiąca na miesiąc zarabiać coraz więcej.
 

Gdy zaczynałam, moje działania to był jeden wielki chaos. Nie potrafiłam ułożyć sobie strategii i planu, dlatego co chwilę łapałam się nowego zajęcia, przekonana, że tym razem to na pewno zadziała.

Niestety takie pojedyncze zrywy nie prowadziły do niczego konkretnego, a tylko wzmagały moją frustrację.  

Dopiero gdy w końcu jasno ustaliłam swoje cele i ułożyłam plan ich realizacji, zaczęłam zauważać efekty. Moja firma rozwijała się coraz szybciej, a ja każdego dnia siadałam do pracy ze świadomością, że wiem, co konkretnie zrobić, bo działam zgodnie ze swoją STRATEGIĄ. 

Gdybym miała wskazać jedną rzecz, która uwolniła mnie z tego błędnego koła i dzięki której każdego dnia kończę pracę z poczuciem, że naprawdę posunęłam się do przodu, to będzie to właśnie strategia. 

Metodą prób i błędów dopracowywałam ją przez blisko 2 lata, by teraz móc przekazać Tobie w skoncentrowanej formie to, co jest tak naprawdę najważniejsze. 

Chcesz stworzyć strategię, która pomoże Ci ustabilizować zarobki i dużo szybciej rozwinąć biznes?