Konsultacje 1:1

Plan kampanii sprzedażowej

Masz świetny produkt online (kurs, e-book, mastermind itp.), ale nie wiesz, jak go sprzedać? Kolejne pytania piętrzą się w Twojej głowie: od czego w ogóle zacząć? Ile maili mogę wysłać, żeby nie zaspamować odbiorców? Czy muszę zrobić webinar? 

Porozmawiamy o tym wszystkim i ułożymy dokładny plan, co i kiedy zrobić, żeby przygotować taką kampanię, że ciężko Ci będzie odmówić 😉 

A może nawet masz już za sobą kilka kampanii, ale tym razem chcesz zrobić to lepiej i potrzebujesz dodatkowej głowy do burzy mózgów? Nie ma problemu – przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania i sprawdzimy, co jeszcze można ulepszyć! 

Strategia biznesowa i lejki marketingowe

Dopiero startujesz z biznesem online i chcesz poukładać go sobie tak, żeby od razu wszystko jak najlepiej hulało? 

W takim razie to jest rozwiązanie dla Ciebie – przeanalizujemy Twoje zasoby i stworzymy plan, dzięki któremu nie będziesz skakać z zadania na zadanie tylko konsekwentnie realizować swoje cele. 

A może masz już różne oferty, ale denerwuje Cię to, że Twoje produkty sprzedają się tylko wtedy, gdy aktywnie je promujesz?  

Podczas konsultacji poukładamy różne lejki, które będą przynosiły zyski nawet przy Twoim minimalnym zaangażowaniu. 

Plan lub audyt treści sprzedażowych

Przed Tobą napisanie oferty (strony sprzedażowej) a Ty nie wiesz, jak się za to zabrać? A może masz już opublikowaną wersję, ale nie przynosi ona oczekiwanych rezultatów? Przyjrzę się temu i podczas konsultacji omówimy, co warto poprawić, by cieszyć się większą liczbą zamówień. 

Możemy przeanalizować też inne treści sprzedażowe: newsletter, reklamy, posty w social mediach i wszystko to, co publikujesz podczas kampanii czy w swoich lejkach.  

Jak to dokładnie wygląda?

  1. Wykupujesz konsultację zgłaszając się przez formularz kontaktowy lub na
    kontakt@biznesrozhulany.pl
  2. Umawiamy się na konkretny termin
  3. Wypełniasz formularz, dzięki któremu ja mogę się wcześniej przygotować i nie tracimy już czasu podczas konsultacji
  4. Spotykamy się online 1:1 na 60 minut
  5. Po spotkaniu otrzymujesz pdf z podsumowaniem konsultacji i konkretnymi zaleceniami

Ile to kosztuje?

Powiem tak: bez względu na to, ile to kosztuje, na pewno zwróci Ci się wielokrotnie.

Bo dobrze przygotowana kampania to minimum kilkanaście tysięcy zł przychodu.


Odpowiednio poukładane lejki to pewien automatyczny przychód każdego dnia.


A dobrze konwertujące treści sprzedażowe jeszcze te wyniki podkręcą.

Jak widzisz, zwrot może być naprawdę ogromny, a Twoja inwestycja to 400 zł + VAT (wystawiam faktury).


Jeśli uważasz, że 1 h to dla Ciebie za mało, napisz – umówimy się na pełen pakiet, wyjdzie dla Ciebie korzystniej 😉

Te osoby skorzystały z mojej pomocy:

(i cieszą się efektami)

Angelika przeprowadziła ze mną konsultację w zakresie wdrożenia lejków marketingowo-sprzedażowych w moim copybiznesie. Otrzymałam masę konkretnych i przydatnych wskazówek, które niemal od razu mogę zastosować w swoim biznesie!
Angelika podzieliła się ze mną gotowymi pomysłami na strategię lejków dopasowaną do mojej branży. Bez owijania w bawełnę. Sam konkret.
To była zdecydowanie najbardziej merytoryczna i wartościowa konsultacja, w jakiej miałam okazję uczestniczyć w ciągu ostatnich kilku miesięcy.
Bardzo polecam rozmowę z Angeliką każdemu, kto chce poukładać swoje działania marketingowo-sprzedażowe i w końcu pozbyć się chaosu w biznesie 🙂
Angelika przeprowadziła ze mną świetną, naprawdę profesjonalną konsultację 🙂 Pokazała gdzie popełniam błędy oraz wskazała konkretne obszary, które mam poprawić. Bardzo polecam!
Konsultacja z Angeliką to dokładnie coś, czego potrzebowałam. Sama jestem marketingowcem, ale jak widać sporo się jeszcze muszę nauczyć, zwłaszcza o sprzedaży produktów online, w czym nie mam doświadczenia. W godzinę zrobiłyśmy mega porządny w pełni gotowy plan promocji mojego produktu, razem w terminami (5 dni przed, miesiąc przed itd.) i tematami. Teraz nic tylko wdrożyć - produkt od psychologa dla mam. Angelika myśli strategicznie, ma ogromne doświadczenie i dzieli się całą swoją wiedzą, bardzo hojnie daje, co ma i dba o komfort klienta. Serdecznie polecam!