Black week

Przygotuj swój biznes na 2024

Promocje kończą się za:

WARSZTATY STRATEGICZNE - poukładaj swój biznes od A do Z

To warsztaty zarówno dla osób, które dopiero startują ze swoim biznesem jak i dla tych, którzy chcą cofnąć się do podstaw i poukładać fundamenty. 

To 3 szkolenia wideo + materiały pomocnicze, dzięki którym ułożysz strategię na rozwój swojego biznesu.

 • Poznasz sprawdzony model biznesowy, który w 100% dopasujesz do siebie.
 • Ustalisz wizję rozwoju swojego biznesu i znajdziesz swoje cele: finansowe i marketingowe
 • Stworzysz dokładny plan osiągnięcia swoich celów!

SZKOLENIE SEO COPYWRITING

Co to są te frazy kluczowe i gdzie je znaleźć? Jak ich używać?! Atrybuty alt, meta description, long tail… no można oszaleć!

Spokojnie, to tylko brzmi tak strasznie. Wystarczy trzymać się kilku zasad, by Twoje teksty trafiały do top 10 wyników wyszukiwania, a czytelnicy zostawali dłużej na stronie.

Omawiam to wszystko w tym szkoleniu – “po ludzku”, żeby każdy zrozumiał, nawet jeśli dopiero zaczyna. 

Procedury: paczka CONTENT

Paczka CONTENT składa się z 4 procedur:

 1. Publikacja artykułu na blogu
  Przejdziesz przez ten projekt od pomysłu do ostatniej kropki. Poznasz też wszystkie ważne kroki dotyczące SEO, które sprawią, że Twój tekst pojaw się wysoko w wynikach wyszukiwania. 
 2. Publikacja wideo na YouTube
  Niech podniesie rękę ten, kto nigdy nie zapomniał naładować baterii do kamery albo planował nagrywanie w pogniecionej koszuli. Ta procedura jest szczególnie ważna, jeśli nagrywasz kilka filmów za jednym zamachem, bo każda przegapiona rzecz zabiera Ci tak cenny, ściśle zaplanowany czas.
 3. Dystrybucja treści w social mediach
  Dostaniesz osobno procedurę do publikacji na Facebooku, Instagramie, TikToku i LinkedInie. Dzięki temu Twoje artykuły czy filmy nie przejdą bez echa.
 4. Publikacja posta na Instagramie
  To osobna procedura, która dzieli się jeszcze na takie zadania jak publikacja posta z grafiką/zdjęciem, publikacja karuzeli i publikacja rolki. Korzystając z tej checklisty za jednym zamachem przygotujesz materiały przynajmniej na 2 tygodnie do przodu. 

Otrzymasz gotowe procedury do zaimportowania do Asany, ClickUp i Notion a także pdf do wydrukowania.

Procedury: paczka SPRZEDAŻ

Paczka SPRZEDAŻ składa się z 4 procedur:

 1. Wprowadzenie nowego produktu do sklepu
  Ta procedura bazuje na najpopularniejszym rozwiązaniu, czyli sklep na WooCommerce. Dzięki niej poustawiasz wszystkie niezbędne i pomocne automatyzacje i przetestujesz całą ścieżkę zakupową klienta. 
 2. Landing page (pod lead magnet)
  Tego nie unikniesz, prowadząc biznes online. Albo już masz, albo dopiero będziesz tworzyć różne lead magnety, prowadzić webinary czy wyzwania. A do tego wszystkiego trzeba stworzyć landingi i automatyzacje w newsletterze. Sporo kroków! I wszystkie zebrane w tej procedurze.
 3. Webinar
  To dopiero jest projekt kobyła! Jeśli pierwszy webinar masz już za sobą, to z pewnością wiesz, ile jest przy tym pracy. Z tą procedurą przejdziesz gładko przez wszystkie kroki od pomysłu do ostatniego słowa na webinarze (a nawet dalej). 
 4. Podsumowanie kampanii
  Możesz robić kampanię za kampanią, ale jeśli ich nie podsumowujesz i nie wyciągasz wniosków, to tak naprawdę stoisz w miejscu. Ten etap jest często pomijany, a tak naprawdę to pierwszy krok do tego, by móc w ogóle myśleć o kolejnej kampanii!

Otrzymasz gotowe procedury do zaimportowania do Asany, ClickUp i Notion a także pdf do wydrukowania.

Procedury: paczka BIZNES PLUS

Paczka BIZNES PLUS to połączenie paczki CONTENT i paczki SPRZEDAŻ + dodatkowa procedura: podstawowa kampania sprzedażowa.

Podstawowa kampania sprzedażowa
Jeśli masz produkt online, ale nie wiesz, jak go aktywnie sprzedawać, to tutaj znajdziesz konkretne zadania, dzięki którym przygotujesz całą kampanię. Na początek to w zupełności wystarczy, a z czasem możesz do tej procedury dodawać swoje elementy.

Otrzymasz gotowe procedury do zaimportowania do Asany, ClickUp i Notion a także pdf do wydrukowania.

Paczka "Mój pierwszy lejek"

Zobacz, co dokładnie wchodzi w skład paczki “Mój pierwszy lejek:

 1. 2 schematy lejków marketingowych: podstawowy i rozszerzony
  W ramach tej paczki otrzymujesz 2 schematy lejków w formacie png oraz do zaimportowania do draw.io (możesz wtedy zmodyfikować go pod własne potrzeby). Jeśli w odpowiednie miejsca wstawisz własne produkty i materiały, a później ustawisz lejek zgodnie z instrukcją, to tak naprawdę większość pracy zostanie wykonana.
 2. Szkolenie
  Jeśli boisz się, że nie poradzisz sobie z samym schematem, to spokojnie! Do paczki dołączam krótkie szkolenie, w którym omawiam oba lejki krok po kroku i podpowiadam, co warto umieścić na każdym z etapów.
 3. Workbook
  Workbook pomoże Ci uporządkować wiedzę ze szkolenia i ułożyć działania tak, żebyś nie musiała zastanawiać się, jaki jest Twój kolejny krok. Po uzupełnieniu ćwiczeń będziesz mieć już wszystko, czego potrzebujesz do ustawienia swojego pierwszego lejka.

444 zł

187 zł

791 zł

377 zł

Te osoby już korzystają z moich kursów:

Promocje kończą się za: